Nejnovější recenze ze sekce Pánské kopačky

adidas F5 TRX FG Mens

adidas F5 TRX FG Mens

Ověřený zákazník A-mania.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2012

Zakoupeno v A-mania.cz

• barva dobra

vypadaji dobře ale nebral bych je už mám :D

adidas World Cup SG

adidas World Cup SG

Přidáno: 9. prosince 2011

• Kvalitní kůže
  • Krásně sedí na noze
  • Super na mokrou trávu
  • Podrážka se lehce z boku odchlypuje (ale je i sešitá, takže drží)

Sem s nimy spokojen, moje první šrouby. Asi o půl čísla se roztáhnou tak pozor při výběru velikosti, Doporučuju :).

Přidáno: 19. října 2011

• Kvalita
  • Kožené
  • Na více povrchů
  • Trvanlivé

Kvalitní tradiční kopačky, které tu jsou a budou spoustu let. Zkoušel jsem novější, hezčí, dražší, ale stejně se vždy vrátím k těmhle. Sice za cca 1,5 - 2 roky povolí vnitřní a vnější šev, ale----- u kterých kopaček se to nestane, když přihlédnu k častému používání, náročným podmínkám a hlavně tomu, že se o ně nestarám a ony stejně drží a fungují. Jde to s nimi na mokru, když je sucho, ale klidně i na písku, škváře, nebo umělce.

adidas Mundial Team

adidas Mundial Team

Ověřený zákazník sportfotbal.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. října 2011

Zakoupeno v sportfotbal.cz

• Jeden z najlepčích na trhu mám to vyskúšané

Vysoko najkvalitnejšia obuv natrhu

Ověřený zákazník sportfotbal.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2011

Zakoupeno v sportfotbal.cz

• velice přizpůsobivé
  • dobrá citlivost s balonem

je lepší si koupit o číslo nebo o půl čísla menší velikost, pak se boty roztáhnout přesně na nohu, pokud si koupíte velikost která vám bude akorát, za pár měsíců budou kopačky velké.

Ověřený zákazník A-mania.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. září 2011

(naposledy upraveno 3. září 2011)

Zakoupeno v A-mania.cz

• asi nej obutí na fotbal
  • cena odpovídá kvalitě

Přidáno: 10. srpna 2011

• Za tu cenu dostanete opravdu kvalitní kopačky, které Vám vydrží.
  • pro některé možná "klasický vzhled"

Adidas Copa Mundial (stejně jako World Cup), dle mého nejlepší kopačky, které kdy kdo udělal. Celá bota je kompletně sešitá a prošitá, takže nehrozí nějaké odlepení jako u "úžasných" ale hlavně barevných bot od Adidas či Nike. Pokud chcete kvalitní kopačku, která Vám, pokud se o ni budete starat, a to o klokaní kůži musíte, vydrží minimálně 3 sezóny (začínám s nimi 4 sezonu). A starat nemyslím jenom jednou za půl roku umyt. Myslím tím i natírat kvalitním krémem, impregnovat...Pokud Vám tedy jde o kvalitu, pohodlí, jistotu v noze a ne o to, jestli budete mít červené, růžové, fialové nb zelené kopačky, které sice vypadají kolikrát úchvatně, ale za půl roku je můžete vyhodit, kupte si Mundialy.

Přidáno: 7. června 2011

• tradiční retro kopačky
  • kvalitní kůže
  • dobře se vytvaruje dle tvaru nohy
  • skvělý poměr cena/kvalita
  • výdrž
  • někomu možná vadí nezakryté šněrování pro střely nártem

Tyto kopačky jsem si koupil znovu. Vyhovuje mi jejich komfort, dobře se vytvarují podle nohy (doporučuju kupovat docela na fest, jelikož se trochu vytáhnou). Jsou kvalitní a přitom levné, protože na nich nejsou žádný barevný zbytečnosti a blbosti. Předchozí mi vydžely sezonu a půl.
Řekl bych, že se hodí spíš pro bojovnější typy hráčů, než pro nějaké hračičky s míčem.
Jen mi přijde, že je v nich potřeba více síly pro střely a přihrávky oproti gumovejm kopačkám, takže někomu to může dělat problém.

Ověřený zákazník Eprosport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. května 2011

Zakoupeno v Eprosport.cz

• Jsem s tímto produktem spokojen.

dlouhodobá skušenost s tímto produktem.

Bismud Bismud

Přidáno: 30. srpna 2010

• Kvalita z Německa. Dobrá cena. Pěkný model k dresu.Klasika. Dobře sedí na noze. Lehké.
  • Asi jen, že odešly na špičce po roce.

Trénoval jsem v nich asi 3 krát do týdne i v přes zimu a vydržely mi jeden rok. Ostatní kopačky mi vydržely pouze půl rok.

Přidáno: 26. srpna 2010

• Tyto kopačky mi vydrželi celou fotbalovou sezonu.Byli to zatím nejlepší kopačky v jakých jsem hrál ( a měl jsem jich hodně). Je to kvalitní produkt od Adidasu. Velice dobře se snimy kope.
  • Po sezone se roztrhl šev, na vnitřní straně kopačky.

Tyto kopačky doporočuji všem fotbalistům. Jsem snimy nadmíru spokojen !

Přidáno: 29. července 2010

• značkové kopačky Adidas
  • kombinace černé a bílé barvy
  • klasická podrážka s kolíky
  • stabilní
  • nekvalitní materiál - praskla kůže

Tyto kopačky si vybíral a kupoval bratr, který hraje fotbal, sice jen na rekreační úrovni, ale nepodceňuje kvalitní obuv a dobré vybavení. Design je celkem zajímavý, černo - bílá kombinace barev je univerzální a nestárnoucí. Na noze stabilní, poskytovaly jí dobrou oporu. Podrážka je řešená klasickým stylem s kolíky. Potud vše dobré. Co ale bratra rozhodilo byl fakt, že mu vydržely cca dva měsíce a to ještě převážně víkendového používání, poté praskla a následně se protrhla kůže nad podrážkou. Kdyby se tohle stalo po delší době, tak bych vinu přiřkla opotřebení, ale po pár měsících si nemyslím, že by byl problém v opotřebování, nýbrž ve svrchním materiálu, který asi nebude dostatečně pevný. Cena je trochu vyšší, ale za značku je třeba si připlatit.

Přidáno: 31. května 2010

• kvalitní zpracování
  • kvalita prověřená vrcholovími sportovci
  • značka
  • pro někoho vzhled

Adidas Kaiser 5 liga jsou velmi kvalitně zpracované kopačky, stejně tak jako většina výrobků od firmy Adidas. Jsou vyrobeny z kůže, mám pocit, že kožená není jen pata boty. Co jsem měl možnost vyzkouešet, tak tyto kopačky mi vyhvovaly nejvíce. Možná jsou už o něco levnější než konkurence, ale to bude okoukaným vzhledem, přece jen se už nějaký ten rok na našem i zahraničním trhu pohybují. Kopačky nejsou ani moc líbivé, spíš takové jednoduché, řekl bych old school. Na druhou stranu v jednoduchosti je krása. Ale pokud se podíváte v televizi, tak zjistíte, že tyto kopačky používají i vrcholoví fotbalisti, a to nebude jen tak pro nic za nic. Já osobně jsem s těmito kopačkami vydržel 2 roky bez problému téměř na každém povrchu, pak mi vyrostla noha a musel jsem koupit větší.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• Výborná kvalita.
  • Dlouhodobé výborné zkušenosti s tímto produktem.

Výborná kvalita.
Dlouhodobé výborné zkušenosti s tímto produktem.
Mohu jen doporučit.

adidas Kaiser 5 CUP černá

adidas Kaiser 5 CUP černá

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• kopačky Adidas Kaiser 5 využívám již řadu let a jsem s nimi nadmíru spokojen,
  • když se přidá výhodná cena, není co řešit
  • kolíkové provedení uvedených kopaček (CUP) jsem vyzkoušel poprvé a mám z něho také výborný pocit

Kvalitní provedení kopaček za výhodnou cenu.
Při koupi se stále rozhoduji pouze mezi Adidas Kaiser 5 nebo Copa Mundial - Kaisery však svou kvalitou a odolností dostačují mým potřebám.
S dosavadním používáním jsem nadmíru spokojen.

Přidáno: 2. září 2009

• Výborná bota pro středně kvalitní, tvrdší povrchy.
  • Používám je 15 let.
  • Nemá problémy ani s vodou.
  • Výborně se přizpůsobuje noze a to i v případě nutnosti bandáže - zvětšení obvodu nohy.
  • Reklamuji třetí za sebou se stejnou závadou.
  • Po několika použitích (i 2 x)
  • Prasklá kůže na vnější straně asi 1 cm nad podrážkou.
  • Je zajímavé, že je to snad nejméně namáhané místo.
  • Prasklina je velikosti 3 cm a navíc vodorovně

Výborné mnohaleté zkušenosti.
Firma ADIDAS reklamaci řešila výměnou.
Nyní již začnu hledat jinou obuv.
Třikrát a dost

Ověřený zákazník Behshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2009

Zakoupeno v Behshop.cz

• Dobrá cena za vynikající kvalitu!Několik let naprosto totožná výroba!Lze zakoupit bez vyzkoušení!Lze použít na několik různých površích!!
  • Pouze koženková pata!

Pokud se budete o kopačky řádně starat,vydrží poměrně dlouhou dobu!

Přidáno: 20. ledna 2009

• dobrá reklama,tradice
  • cena,kvalita stejná jako u levnějších modelů

vydrželi mi pouhou sezonu ,to jest nějakých 32 zápasů,takže nesplnili moje očekávání.

Zobrazuji 381 - 398 ze 398 recenzí 1...16 17 18 19 [ 20 ]